Traveling through Luxembourg. Day 2 (Sep 2018)

Привіт.

А я продовжую розповідати про нашу вересневу поїздку по Європі. Перший день ми провели в невеличкому містечку Dinant, Belgium.

Потім продовжили нашу подорож в маленьку країну Європи - Luxembourg.

Наша перша зупинка була не запланованою - проїжджаючи по лісовій дорозі, майже поряд з кордоном ми побачили ось таке незвичне місце. Навіть не знаю як його правильно назвати.

А ось вже й кордон. Подивіться як цікаво розділені країни асфальтами:)

Нашою першою точною зупинки було північне містечко Clervaux.  В центрі міста є доволі велика паркувальна зона (теж платна), в зручному місці, все близько для перегляду. 

Перше, що раджу подивитися відому виставку фотографій (в людській зріст) "The Family of Man" розставлену по територіх замку названого в честь міста Clervaux. До цього виставка була представлена в МОМА в Нью Йорку.

А тепер прогуляємося по території замку:

Після замку йдемо до The Abbey of St. Maurice and St. Maur, вона була на реконструкції але навколо ми добре погуляли, ніяк не могла припинити фотографувати:)

Дуже приємне враження залишилося від містечка, а прямуємо до наступної крапочки на карті - Chateau de Bourscheid. Нажаль, замок побачили тільки зовні, приїхали за годину до закриття, тож подивилися тільки зовні. Доречі, там можна взяти аппарат з туром на багатьох мовах світу.  

Далі направилися до наступного замку - Meysembourg Castle. Та тільки доїхавши туди дізналися, що це тепер приватна резиденція і відвідувачам не можна заходити. Так що тримайте тільки фото зовні:)

Ну, а тепер час відвідати і саме місто Люксембург.  Першою нашою зупинкою в місті був незвисний міст-ліфт-точка обзору -  Pfaffenthal Lift. Неймовірно цікава інженерна споруда, ми вперше таку бачили! Ліфт з'єднує парк який знаходиться в центрі міста з нижньою частиною міста, зверху виглядає як обрублений міст, а потім величезний ліфт всіх бажаючих везе вниз. А ще зверху там знаходитьвя склянна оглядова вежа:

Але це ще не все наше здивування, що здивувало нас найбільше - це ось ці безкоштовні туалети біля ліфта знизу!

А тепер далі гуляти по центру міста:

Все миле, гарне, але мене найбільше вразили картини які я побачила в центрі міста - як їх улюблене місто бачать різні художники. Як вам така ідея?

Насолоджуйтеся, а я вам скоро розповім про наш наступний день вересневої подорожі по Європі. Дякую, що прочитали. Мандруйте і хай вам це приновить задоволення!

автор Ольга Цифанскі